Tekne gezisi

Çeşme’de Tekne Turu Gezisi

tekne gezisi çeşme

Çeşme’de Tekne Gezisi

Çeşme’ye geldiyseniz mutlaka tekne gezisi deneyimini yaşamalısınız. Ege’nin incisi Çeşme’de masmavi sular üzerinde manzaranın keyfini yaşamanız mümkündür. Çeşme tekne turu ile koy ve adaları görme şansına sahip olabilirsiniz. Birbirinden güzel manzaraya sahip olan koyları en güzel şekilde görmeye başlamanız mümkündür. Çeşme turlarına istediğiniz zaman zarfı içerisinde sizlerde katılmaya başlayabilirsiniz. Fakat bunun içinde Tekne turu saatleri ve fiyatları konusunda bilgiye ihtiyaç duyabilirsiniz.

Çeşme, tekne turu açısından bakıldığı zaman bir cenneti andırıyor. Şehrin gürültüsünden uzaklaşmak, keyif dolu zamanlar geçirmek mümkün. Tüm stres ve yorgunluğunuzu da tekne turlarıyla üzerinizden atmaya başlamanız mümkün olacak.

Çeşme Tekne Turları Kalkış Yeri

Çeşme tekne turu kalkış yeri neresi olduğunu da merak edebilirsiniz. Çeşme limanı bölgesinden kalkan tekneler, tüm ada ve koyları görmenizi sağlıyor. Çeşme limanından ayrılması sabah saat 10:00 gibi olurken, akşam 17:00 kadar tekne turu gezintisi yapabiliyorsunuz.  Daha sonrasında ise yeniden Çeşme limanına getirmiş oluyor. Tam tamına 7 saat boyunca da dolu dolu bir gezi yapmış oluyorsunuz.

Çeşme Tekne Turu Fiyatları

Tekne turları, tatil severlerin en çok yapmak istediği etkinliklerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Tabi ki tekne turu hizmetlerinden yararlanmayı düşünen kişilerde haliyle tekne turu fiyatları nasıl olduğunu da merak ediyor. 2020 yılı itibariyle Çeşme turu fiyatlarına bakıldığı zaman ise ortalama 100 ₺ olduğunu söylemek mümkün. Aynı zamanda da 7/12 yaş grubu içerisinde yer alan çocuklar içinde yarı yarıya bir ücret ödemeniz gerekebiliyor. 0/6 yaş çocuklarda da herhangi bir ücret alınmıyor. Harika bir tur imkanlarından yararlanmak istiyorsanız Çeşme’ye gelebilirsiniz. Böylece sizin adınıza da bakıldığı zaman güzel bir anının kalacağını söylemek isteriz. Ayrıca tekne turunu isterseniz de yemekli olarak gerçekleştirmeniz mümkün olduğu gibi içecek de dahil, diğer her türlü yemek hizmetlerinden de yararlanmanız mümkün.

Çeşme tekne turunda gidilecek yerlere bakıldığı zaman ise Eşek adası, Mavi koy, Makri koy, Mercan adası gibi pek çok harika güzellikleri de yakından görmeye başlamanız da zor olmayacaktır. Çeşme Çiftlikköy’den tekne turlarının kalkış yerine ulaşmanız yalnızca 3km dir.

Fotoğraflar

tekne gezisi çeşme