Jetski

Jetski

Çeşme Çiftlikköy

Çeşme Çiftlikköy’de Jetski Aktivitesi

Suyun üzerinde salına salına ya da sürat yaparken keyifli bir gezintiye çıkmak isterseniz eğer sizler de jetski kiralayabilir ve bu yolculuk için ilk adımı atabilirsiniz. Çeşme Çiftlikköy’de bu hizmeti sunan çok sayıda kiralama firması mevcut ve şahıslar da bu hizmeti sunmaktadır. Dilerseniz aktivitenin diğer tüm detaylarına da hep birlikte göz atalım.

Jetski Nedir?

Türkçe kelime karşılığı olarak su kızağı gibi basit bir tanımlama karşımıza çıkıyor. Sahip olduğu güçlü motoru ile su üzerinde hareket etmenize yardımcı olan özel ve minimal bir araç olarak da tanımlama yapabiliyoruz. Sürat yapmanıza izin veren ve denge konusunda sorun yaşatmayacak olan bu aracı sizler de kiralayabilir ve belli bir süreliğine hız yapabilirsiniz.

Jetski Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler ve İhtiyaç Duyulan Ekipmanlar

Profesyonel değilseniz eğer ekstra bir ekipmana ihtiyacınız olmayacaktır. Güvenliğiniz için gereken malzeme ve ekipmanlar kiralayanlar tarafından size temin edilmektedir. Ancak kiralama hizmeti sunanlar için bir kaydırak ya da bot detayından bahsetmek mümkündür.

Jetski kullanımında dikkat etmeniz gereken en önemli husus ise dalgalara karşı hız ve ani dönüşler yapmamanız önemli olup, oldukça güçlü bir araç olmasının yanında suyun gücünü de es geçmemek gerekiyor, dolayısıyla devrilme riski her zaman için vardır.

Çeşme Çiftlikköy’de Jetski Kullanılabilecek Sahiller

Çiftlikköy’de jetski gördüğünüz herhangi bir sahilde istisnasız bu hizmeti alabiliyorsunuz. Altınkum ve Pırlanta plajının yanı sıra aktif olarak hizmet veren beach clublarda da kiralama yapabilir ve tatilinize ekstra bir keyif katabilirsiniz.

Fotoğraflar

Öne Çıkan Hizmetler

  • Jetski kiralama imkanı
  • Ekonomik ücretlendirme (dakikalık/saatlik)
  • Jetski dersleri alma imkanı
  • Tatilinize ekstra bir keyif katın

Adres

Çeşme/Çiftlikköy

Ulaşım

İzmir/Çeşme otoyolu 80 km

Harita

Diğer aktiviteler: